Mamici active
Bine ai venit pe forumul '' Mamici active'' .
V-ati inregistrat? Serios vorbind, trebuie sa va inregistrati pentru a va conecta. Ati fost exclus din forum (un mesaj va apare pentru a va indica acest lucru) ? Daca da, ar trebui sa contactati adminstratorul forumului pentru a afla motivul. Daca sunteti inregistrat si nu sunteti exclus si tot nu va puteti conecta, atunci verificati foarte bine numele de utilizator si parola. De obicei, aceasta este problema. Daca nici aceasta nu este solutia, luati legatura cu administratorul forumului pentru ca forumul ar putea fi incorect configurat.

Mamici active

AcasaAcasa  FARA CEARTAFARA CEARTA  GalerieGalerie  CautareCautare  ConcursConcurs  Povestile lui JesterPovestile lui Jester  ParteneriParteneri  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiți | 

Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Voluntari
Stare de spirit : extra mega super implinita
Data de inscriere : 24/03/2008

MesajSubiect: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Mar 18, 2011 8:14 am

Va astept la shoping

Pt orice nelamurire,ma puteti contacta pe messenger .Multumesc

Am primit aprobarea de la miky

https://picasaweb.google.com/106129411010304127167

Ultima editare efectuata de catre bimbilica in Dum Mai 08, 2011 9:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Iony
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 9780
Varsta : 30
Localizare : aproape de marea mediterana/Craiova
Joburi/Distractii : plimbarile/studierea Bibliei
Stare de spirit : mereu binedispusa/optimista
DESPRE NOI : mami IONY, bb FABIO, bb2 ANTONIO

Data de inscriere : 07/06/2008

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Mar 18, 2011 8:43 am

citeste regulamentul te rog

Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Lun Apr 25, 2011 10:38 pm

bimbilica a scris:
Va astept la shoping

https://picasaweb.google.com/gluminita/

Multumesc mult Miky,mami.
Si in limita timpului meu mega cronometrat,o sa incerc sa mai dau si pe la voi,la cate o barfa mica.

Dragi mamicute,va astept cu drag la shoping,avem hainute superbe pt pitici si mamici,jucarii,toate noi,cu eticheta jyvds
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Lun Apr 25, 2011 10:40 pm

Pentru mamicutele de pe forum,care vor cumpara de la noi,la comenzi de minim 50 ron,vor avea o surpriza dertg
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mar Apr 26, 2011 12:50 am

mess-ul meu este gyoriluminita
pt orice intrebari sau nelamuriri,va stau la dispozitie.Pupicei tuturor pupic
Sus In jos
Iony
Moderator

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mar Apr 26, 2011 12:57 am

bimbilica a scris:
Va astept la shoping

https://picasaweb.google.com/gluminita/
eu imi fac datoria ikjhg
nu mai scrie mesaj dupa mesaj,poti da edith daca uiti sa scrii sau vrei sa adaugi ceva

Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mar Apr 26, 2011 6:01 am

cdfre Iony,scuze dar am uitat de regula asta.pe un forum unde mai activez,e chiar interzisa editarea mesajelor .dar de acum,nu o sa se mai intample .Multumesc ca esti la datorie,se vede ca Miky are oameni de nadejde pe langa ea lokdf
Sus In jos
medyflor
Photostilist

feminin
Numarul mesajelor : 6993
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Dansul,plimbarile si bebe
Stare de spirit : O femeie fericita si implinita!
DESPRE NOI : Mama: Flory(Medy) Tata:Luci Bebe:Mihaita si Alex-Stefan
Data de inscriere : 29/05/2008

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mar Apr 26, 2011 10:56 am

interesante hainutele
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 3:28 am

medyflor a scris:
interesante hainutele

Multumesc,medyflor.Incerc sa aduc doar ce as imbraca si eu sau ce le-as da si copiilor mei.
Am mai postat si azi noutati superbe,si aparate Relax&Tone la 100 ron.Va astept la shoping si nu uitati,membrele forumului,vor avea o surpriza placuta daca comanda de minim 50 ron

Ultima editare efectuata de catre bimbilica in Dum Mai 08, 2011 10:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Iony
Moderator

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 3:48 am

Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 4:27 am

Iony a scris:
m-am uitat si eu pe site
imi place costumul spideerman yes

si noua ne place....a vrut sa si doarma cu el,d-sorul.Si am vandut acum de iepuras cateva,sa nu va zic ce mailuri d emultumire din pareta mamicilor,am primit...cica au fost cel mai apreciat dintre toate cadoaiele de la Iepuras jyvds .Eu am pastrat si mai mare unul,sa ii vina si la anu,ca cine stie ce vremuri vin si numai gasim yes

Ultima editare efectuata de catre bimbilica in Dum Mai 08, 2011 10:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
eva_26
Mamica activa

feminin
Numarul mesajelor : 8363
Varsta : 35
Localizare : istanbul/turcia
Stare de spirit : fericita ca am o familie minunata
DESPRE NOI : eu eva sotul adnan copii deniz și melisa
Data de inscriere : 03/04/2009

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 5:13 am

foarte frumoase hainute
aș vrea sa știu de unde le aduci?
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin
Numarul mesajelor : 13955
Varsta : 47
Localizare : zzzz
Joburi/Distractii : zzzzzzzzzzz
DESPRE NOI : zzzzz
Data de inscriere : 16/05/2008

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 5:16 am

zi-mi te rog cum e relax and tone, ala, ca si eu voiam sa imi iau. cum de e asa de ieftin? pe site la tine e 100 ron iar pe siteul oficial si la tv se vinde cu 200 ron wttyjuty o sa ma uit si la hainute, pana acum nu am apucat.
Sus In jos
inatas
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 22070
Varsta : 41
Localizare : brasov
Stare de spirit : fericita
DESPRE NOI : mama simona, tata mihai si copilasii raul, nati si ariana

Data de inscriere : 31/01/2009

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 5:22 am

anca are si sora mea asa ceva a dat tot asa 200ron si ea zice ca e bun si mama e multumita de el.

Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 5:28 am

ma bate un gand sa imi iau si eu, macar pt masaj. sa ma hotarasc numai, acum citesc pareri pe net despre el.
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 5:31 am

eva_26 a scris:
foarte frumoase hainute
aș vrea sa știu de unde le aduci?

multumesc mult.Si mie imi plac toooate hainutele,ca dovada am pastrat aproape din fiecare ce am avut masura lor

Hainutele,95% sunt dintr-un outlet care are numai marfa de afara,si restul de la un depozit din Bucuresti.Daca esti in Turcia,poate punem de o colaborare? jyvds ?

Anca a scris:
zi-mi te rog cum e relax and tone, ala, ca si eu voiam sa imi iau. cum de e asa de ieftin? pe site la tine e 100 ron iar pe siteul oficial si la tv se vinde cu 200 ron wttyjuty o sa ma uit si la hainute, pana acum nu am apucat.

Relax&Ton-ul e exact,identic si la fel cu cel de la TV(eu am dat 216 ron pe el,si am termen de comparatie) doar finisajele nu sunt atat de finute,dar e ok .Acestea sunt asa de ieftine,deoarece nu se mai plateste si taxa de publicitate.In carefure,pe esplanada,exact,dar exact acestea care le am eu,sunt 150 ron
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 5:34 am

as vrea sa iau si eu unul, se poate? daca e identic cu cel de la tv si daca are toate accesoriile.
astept un raspuns.

ce inseamna finisajele nu sunt finute??
Sus In jos
eva_26
Mamica activa

feminin
Numarul mesajelor : 8363
Varsta : 35
Localizare : istanbul/turcia
Stare de spirit : fericita ca am o familie minunata
DESPRE NOI : eu eva sotul adnan copii deniz și melisa
Data de inscriere : 03/04/2009

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 5:45 am

da vazusem produse ce sunt și aici deaia team ıntrebat
ma gındeam ca vi la istanbul dupa marfa
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 5:47 am

vad ca ai iesit, astept un raspuns. nu as vrea sa iau teapa cu el, sincer. daca imi garantezi ca e exact la fel cu cel de la tv, o sa te contactez si eu pt unul.
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 6:10 am

Anca,sorry,dar mai am si teroristi pe langa mine,dupa 6 seara
Are toate accesoriile,e la fel ca si cel de la Tv,o prietena are dintr-asta ca al meu,de cateva luni,si l-a luat cu 125 ron sh,si il foloseste cu brio.Si cartea tehnica e identica,specificatiile din ea.

Cum am mai zis,in Carefure sunt 150 ron fix,exact si identic cu astea ce le am eu .
Acum,nustiu ce sa zic,riscuri exista la orice cumperi,si al meu pe care am dat dublu se poate strica la fel de bine ca acestea.Dar la proba practica nu poti face diferenta intre ele.
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 7:27 am

mersi frumos, sa vad cu ce gand ma trezesc dimineata si iti spun daca imi iau si eu.
cat m-ar costa cu tot cu transport?
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 7:31 am

cu tot cu transport e 110 ron,ca vine pus ca si Fragil.
plata o poti face si in cont la BT jyvds
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Apr 27, 2011 7:36 am

ok o sa iti spun maine dupa-masa ce am hotarat. mersi mult.
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Joi Apr 28, 2011 8:51 am

cred ca vreau si eu unul, pana nu ma razgandesc.
cam pe cand ar ajunge coletul?
mai vb maine, azi vad ca e liniste pe aici si nu mai stau nici eu online.
Sus In jos
Miky
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 9424
Varsta : 39
Localizare : aproape de voi
Stare de spirit : o mamica implinita
DESPRE NOI : mama MIKY , tati MARIAN, copii MARCO , LORENZO si GABRIELE
Data de inscriere : 22/03/2008

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Joi Apr 28, 2011 8:53 am

cred ca doarme la ora asta luminita.
da au ceva garantie aparatele astea? daca le iei si nu merg ?
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Joi Apr 28, 2011 9:16 am

pai sper sa aiba, ca orice aparat electrocasnic, electric, etc etc
sau nu are, luminita?
mai vb maine, azi sunt destul de hotarata sa imi iau, macar pt masaj daca nu pt slabit.
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Joi Apr 28, 2011 10:50 am

heyy,ce ma culcati odata cu gainile?Eu culc trpa si daca nu adorm mai intru si noaptea tarziu sau dimineata devreme adica dupa 12

Anca,garantie nu au,cum nu are nici cel de 200 ron de la Top shop,pe care mi l-am luat eu ca fraierica,dondonica,si e exact acelasi lucru.Aseara am testa si la lucru si unul dintr-asta de 100 ron,si sincera sa fiu nu iti dai seama care e unul si care e celalalt

Daca platesti in cont,maine sau sambata,coletul il pot pune luni dimineata la prima ora,si sigur ajunge intact,la cum il impachetez eu,ca am trimis si vase de yena cu posta si au ajuns intacte.Si ajunge miercuri sigur.Daca ramburs,atunci numai pe miercuri il pot pune,ca mi le aduce cineva si prioritate au cele cu plata in cont....deh,asta e pasarica tipului si daca il pun miercuri ajunge vineri sau luni.Sau cu taxa de prioripost care e inca 5 ron ajunge cred a doua zi,ca am trimis colete acum de paste asa si au ajuns.
Cel putin pt masaj e suuper,te simti ca nou nascutul dupa 10 minute de masaj,si socrella mi-a zis azi ca i-a curatat si calcaiele lui socrelul,ca deh,si iei i-a adus Iepurasul unul(noroc ca le-am gasit pe astea ieftine ca balea de cand l-a vazut pe al meu,si vroiam s aii iau si ei,pfuu,bine ca nu m-am grabit prea tare .
Daca vrei sa vb,intra pe mess,Id-ul meu e gyoriluminita
Pupici si noapte linistita sa aveti

Anca,eu in seara asta dau comanda pt ce rezervari am pana acum,imi vin
duminica si luni incep expedierile.Daca te hotarasti ca vrei,te rog
zi-mi sa stiu ce fac .Multzam

Ultima editare efectuata de catre bimbilica in Vin Apr 29, 2011 1:36 am, editata de 1 ori (Motiv : adaugata ultima fraza)
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 1:41 am

vreau si eu unul cu plata ramburs, sper sa imi ajunga cat de curand. iti dau adresa pe privat.
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 3:32 am

ok,Anca,ne-am lamurit Sper ca veti mai shopingui de la noi
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 8:52 am

imi astept coletul cu nerabdare salut
Sus In jos
MIHAITZA29
Mamica activa

feminin
Numarul mesajelor : 13730
Localizare : Turnu Magurele
Stare de spirit : fericita ca am un baietel superb
DESPRE NOI : mami Mihaela,tati Catalin si minunea noastra Cosmin Andrei
Data de inscriere : 04/04/2008

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 9:04 am

papuceii astia imi plac https://picasaweb.google.com/gluminita/SandalutePentruPlajaTareDraguteSiFinute#5592039766365118882 pacat ca sunt numai marimi mici.eu am avut pt Cosmin anul trecut ceva in genul la astia,sunt foarte comozi si frumosi
rucsacul asta imi place https://picasaweb.google.com/gluminita/Noutati15042011#5593643928405564050
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 10:50 am

MIHAITZA29 a scris:
papuceii astia imi plac https://picasaweb.google.com/gluminita/SandalutePentruPlajaTareDraguteSiFinute#5592039766365118882 pacat ca sunt numai marimi mici.eu am avut pt Cosmin anul trecut ceva in genul la astia,sunt foarte comozi si frumosi
rucsacul asta imi place https://picasaweb.google.com/gluminita/Noutati15042011#5593643928405564050

daa,sunt faini rau.Sara a avut anul trecut roz,si cum erau si mici,mici,nr 20,a facut furori,toata lumea ii admira cel mai mare nr e 25,mai am o singura pereche pe galben,dar cred ca ii opresc pt Alex,daca ii sunt buni ca el 25/26 poarta
iar rucsacelele sunt faine si ele,ei isi duc/aduc pijamalutele la gradi.Am si cu Cars.Astea cu Miky si cele cu Cars sunt imprimate pe ambele parti.restul doar pe o parte sunt imprimate,dar faine toate
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 8:47 pm

unde sa ma uit sa vad ce e disponibil, pe stoc? sa vad noutatile? nu prea mi se incarca bine siteul ala si nu reusesc sa vad hainutele nunu
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 9:53 pm

Anca,acolo,pe picasa am toate pozele .La mine merge ok,se incarca bine pozele,am conexiunea la net,strong

mai incearca ca trebuie sa se vada

aici sunt toate albumele,sper sa mearga

Ultima editare efectuata de catre bimbilica in Dum Mai 08, 2011 10:03 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 9:54 pm

salut nu imi incarca bine pagina, de ieri ma chinui sa le vad. mai incerc pupic
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 10:43 pm

ce o fi avand?Si alte albume picasa iti merg ok?

am facut reduceri la sandalutele si papuceii de plaja

si la tricourile cu Minnie maus

Ultima editare efectuata de catre bimbilica in Dum Mai 08, 2011 10:04 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Anca
Mamica activa

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 10:45 pm

am reusit in sfarsit sa le vad pupic am tot dat refresh-uri pana le-a incarcat hihi
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Vin Apr 29, 2011 11:33 pm

eii,brava.Ti-am zis,depinde de connexiunea netului,ca daca ar avea probleme site-ul ar merge prost la toata lumea

am organizat o Tombola si de 1 IUNIE.detalii aici :
https://picasaweb.google.com/gluminita/TombolaSiDe1Iunie#5601678585770328210
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Lun Mai 02, 2011 8:53 am

Anca,ti-am pus azi coletul.Sper sa ajunga miercuri,ca asa mi-au spus.Spor la treaba

mi-a fost suspendat contul de pe picasa..nu se mai pot vedea pozele mele.O sa revin cu alt cont sau poate(99,9%) site .ca m-au ienervat rau tampitii astia de la picasa.Dau de stire cand am remediat problema.
Pupici tuturor

al doilea edit,sa numai scriu mesaj dupa mesaj

mi-am refacut,in mare parte site-ul pe picasa

si am adus niste chestii faine rau.Pernite gonflabile pentru vibromasaj
https://picasaweb.google.com/106129411010304127167/PerniteGonflabilePentruVibromasaj#

poti sta linistita la Pc si "scula"isi face treaba,iti face masaj la spate,la picioare,sub fund(de fapt intre coapse si genunchi se pune,nu sub sezut)

va astept cu drag,la shoping
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mar Mai 10, 2011 2:00 am

Am postat cateva noutati,superbe....va astept cu mare drag
iar aparatele Relax&Tone,pana joi,12.05 sunt la 90 ron pt Bucurestu,livrate personal,si 100 ron pt livrarea cu Posta oriunde in tara.

Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Joi Mai 12, 2011 1:13 am

MIHAITZA29 a scris:

Miha,am adus si numere mari la papuceii astia jyvds

si multe alte chestii faine....
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Dum Mai 22, 2011 10:12 pm

hellou,lume dertg

am adus sandalute dragute pt fetite,dar cele de la UFO,fiind albe sunt unisex
https://picasaweb.google.com/106129411010304127167/SandalutePtMicileMandrute#

va astept cu mare drag,la shoping tygt
Sus In jos
MIHAELA 73
Mamica invatata

feminin
Numarul mesajelor : 4981
Varsta : 45
Localizare : Tirgu-Neamt Roma Italy
Stare de spirit : tot ceea ce este frumos
DESPRE NOI : mama Mihaela,tati Cristi,copii:Mihai si Mario Cristian

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Lun Mai 23, 2011 6:40 am

mai ai tenisi albastri,masura 28
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mar Mai 24, 2011 12:02 am

mami,sorry,dar singura pereche pe care o mai am e un 29 ,si nu am mai gasit sa mai aduc.Poate la toamna cand or sa inceapa scolile,si sigur o sa mai aduc daca mai gasesc
Sus In jos
MIHAELA 73
Mamica invatata

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mar Mai 24, 2011 2:12 am

mss,29 ii subt mari
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mar Mai 24, 2011 5:50 am

MIHAELA 73 a scris:
mss,29 ii subt mari

banuiam,dar asta am acum.Te anunt daca cumva gasesc mai repede jyvds

am primit o super scula,care economiseste timp in bucatarie
maruntitorul Nicer Dicer
https://picasaweb.google.com/106129411010304127167/MaruntitorNicerDicer#
L-am incercat si il recomand cu toata increderea jyvds
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Mai 25, 2011 10:31 pm

https://picasaweb.google.com/106129411010304127167/SandalutePtMicileMandrute#5610943894274957682 pijamalute subtiri si dragute,chilotei disney cu HK,Minnie,Miky,Thomas,si fotoliu gonflabil pt plaja pt copii...fierbinti,postate acum
Sus In jos
bimbilica
Mamica noua
 Mamica noua

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Iun 01, 2011 4:02 am

Sus In jos
MIHAELA 73
Mamica invatata

feminin

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Iun 01, 2011 8:40 am

am si eu o intrebare,umbrela cu BEN 10 ai vinduto
Sus In jos
Miky
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 9424
Localizare : aproape de voi
Stare de spirit : o mamica implinita
DESPRE NOI : mama MIKY , tati MARIAN, copii MARCO , LORENZO si GABRIELE
Data de inscriere : 22/03/2008

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    Mier Iun 01, 2011 9:49 am

miha si mario e fixat cu ben 10-enu asta? ca marco ma dispera.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati    

Sus In jos

Hainute superbe,noi cu eticheta.Nu ratati
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mamici active :: BAZAR :: VREI SA CUMPERI ? SA VINZI?-
Mergi direct la: